Freshmen

cum Laude

Alex Anderson, Grace Bergeland, Lola Bronchetti, Rylan Clark, Camille Cole, Isabella Driscoll, Tyler Fischer, Maddison Grender, Chase Hamby, Kylie Hannemann, Nathaniel Hessler, Morgan Hoven, Samuel Jungers, Tristan Kaebisch, Andrew Kane, Aydin Kirby, Soren Lesperance, Kyle Libansky, Quinn Look, Thomas Lyon, Logan Martin, Dryden McCauley, Rilee McKenzie, Joshua Menendez, Evan Miles, Cameron Mueller, Seth Niday, Danielle Palas, Eric Patterson, Alyssa Pillar-Kellman, Betsabe Ramos, Aiden Rogowski, Jackson Rulseh, Devin Schultek, Alexander Seitler, Alayna Small, Sophie Swartzmiller, Margaret Templeton, Katrina Thysse, Myles Tomlinson and Kylie Weber

Magna cum Laude

Hunter Andrew, Luke Baertlein, Evan Case, William Christ, Abileini Espinoza Brito, Casey Fox, Eve Garty, Kennedy Gladden, Owen Heiser, Nathaniel Huss, Gabriel Mandli, Gloria Outhouse-Sieling, Sara Plachetta, Abigail Rabuck, Quinn Schroeder, Jack Schwarz, Brayden Werner and Ty Zurawik

Summa cum Laude

Seth Allhands, Charlotte Anderson, Rose Anderson, Maggie Ast, Britta Baldus, Claire Barnett, Kyle Barnish, Charles Barnish, Brycen Bartlett, Noah Beehn, Libby Beirne, Derek Bell, Nicklaus Benkert Gross, Lukas Bennett, Laura Berg, Katie Bergeland, Roshan Bonick, Nicholas Brandenburg, Quinton Bush, Jacob Cameron, Aubree Caya, Jack Christiansen, Jake Chung, Josie Colin, Wil Cram, Taylor Daniels, Michelle DeGraff, Grant Denu, Mason Diercks, Lisa Downey, Sarah Dreher, Amelia Dyer, Audra Dyer, Anthony Elert, Lily Engel, Brenna Gerber, Ava Gerlach-Schwarz, Marissa Grooms, Aiden Grudich, Samuel Halverson, Wyatt Hefty, Sara Janecek, Ezekiel Jeske, Alexa Jochmann, Alexander Jordan, Reese King, Mason Konopacki, Jack Kreckman, Charles Kritsch, Maggie Langenohl, Alison Langteau, Connor Larson, Emily Levesque, Stephanie Lo, Victoria Lokuta, Noah Malcook, Abby Manicor, Noelle Marsh, Leah Mauldin, William McCorkle, George Mihm, Owen Mitchell, Alexander Monarski, Pierce Nelson, Xavier Pavloski, Gavin Rhodes, Ashton Ritter, Rachel Sailor, Abigayle Sargent, Caden Schafer, Leo Schleck, Casey Schoenecker, Hailey Sieren, Natalie Stevenson, Alexa Stoffels, Sadie Tesch, Myles Valiska, Colin Vandermause, Alexander Vieaux, Daria Vorontsov, Tyler Wald, Noelle Wallisch, Kerry Wedel, Isaac Weink, Oliver Wiedemann, Jack Williams, Ashley Wolfe, Jacob Worden, Peyton Yancey, Clare Yoerger, Gordon Zheng and Joseph Zuehlke

Sophomores

cum Laude

Benjamin Allen, Evan Appleby, Mason Baker, Joshua Baker, Sophie Barabas, Allison Bentz, Sydney Charles, Zachariah Clark, Hannah Corning, Quentin DeBoer, Brody Dion, Emma Eisele, Ariana Florin, Carter Goltz, Luke Hamlette, Myk Hawkins, Connor Hein, Amelia Hermanson, Max Herweijer, Jackson Hoelker, Chelsea Housley, Ryan Howard, Paul Johnston, Tatyana Klahn, Kayla Kliminski, Britney Lang, Payton Lang, Lily Lewis, Carleigh Moore, Brendan Moore, Isabella Murphy, Andrew Niaves, Carver Oenick, Esperanza Ortega, Nadia Pearce, Elliott Poole, Danielle Rhude, Gavin Rice, Hailey Richter, Ryan Russell, Emma Schaeffer, Isaac Schultz, Claudia Schwartz, Hayden Sharkus, Tyler Soule, Aidan Stack, Kade Tracy, Averi Unbehaun, Paige Vondra, Tighearnan Way, Gabriela Wooldridge, Isabel Worden and Connor Wright

Magna cum Laude

Jack Baillies, Jake Barlow, Avery Berens-VanHeest, Olivia Bergemann, Evan Burmeister, Sophia Davidson, Eli Haufle, Isabella Hayde, Lauren Janssens, Ethan Johnson, Megan Klein, Quillian Krasny, Megan Krueger, Claire Kruser, David Mailloux, Alois McKarns, Abbegail Menendez, Riley Meyer, Dustin Michek, Ryan Morrill, Marshall Mueller, Lucille Nonemacher, Anna Oelke, Blake Pankratz, Ryne Panzer, Ty Pieper, Olivia Powell, Josef Roemer, Alyssa Schell, Michael Schliem, Lucas Snow, Abigail Stebbins, Kimberly Urban, Caden White and Olivia Zimmerman

Summa cum Laude

Rialey Anderson, Isabel Bauer, Jordan Baumgartner, Odin Beck, Elena Behdad, Carson Boumstein, Jaxon Brockman, Deaken Bush, Owen Butzlaff, Aiyona Calvin, Collin Cheney, Clara Collins, Remi Cooper, Anthony Couillard, Adam Craig, Emily Crowe, Kaitlyn Davis, Samantha Derrick, Joshua Dieter, Celia Ebert, Cearah Egwuonwu, Lilyan Eisele, Parker Ertl, Riley Fahey, Casey Farrar, Tyler Fisher, Hannah Folmer, Lily Frank, Brayden Fry, Lily Gebauer, Olivia Haines, Aaron Hakes, Keira Hanmer, Maxwell Higgins, Carter Johnston, Jenna Keiner, Cooper King, Elijah Lehmann, Jacob Lorenz, Kirk Lynch, Mitchell Mancusi, Brynn Mancusi, Anna Martin, Linus Maurice, Annika McGill, Adam Mikkelson, Samuel Morin, Allyssa Mortenson, Emily Mortenson, Garrett Nettesheim, Gillian Oenick, Mollie Olson, Daryn O’Malley, Zoey Pagels, Marc Patterson, Teagan Phillips, Grace Riedl, Alex Rodriguez, Austin Saunders, Turner Sieren, Kristelle Sommers, Miller Stang, David Stevenson, Paige Stevenson, Lewis Tanner, Braden Taylor, Alexandra Walsh, Bree Wannebo, Alissa Waterbury, Eli Weink, Henry Weink, Alyssa Wiese, Cory Wimmer, Christian Wirtz, Gabriella Wirtz and Emma Yeakley

Juniors

cum Laude

Connor Blanke, Aidan Bledsoe, Connor Braatz, Lillian Coppelman, Colton Dailey, Jackson Dempich, Amelia Denson, Brandon Dillman, Lukas Dopart, Alexis Dorneanu, Grace Engel, William Erickson, Madison Finke, Nicholas Fischer, Grant Fuehrer, Daniel Gomez, Hussein Hasan, Harry Hawkins, Jonathan Hoeft, Adele Horton, Clara Hughes, Sarah Jicha, Gavin Koenig, Aaron Lebakken, Christian Libansky, Aden Look, Ronaldo Lopez Vega, Ryan McCorkle, Samantha McKee, Aaron Meyers, Elias Nelson, Isabella Ntim, Niall Olson, Brianna O’Malley, Kirsten Oppliger, Cecilia Ortega, Evan Parker, Camron Pribbenow, Raul Ramos, Jada Reeb, Brett Reif, Cayla Richter, Dominic Ring, Autumn Rippl, Mateo Sapp, Ryan Schuett, Aidan Scott, Avery Simpson, Mia Stauffacher, Kennedy Steel, Jordan Streiff, Hannah Swartzmiller, Mattea Thomason, John Thysse, Benjamin Tierman, Parker Trace, Ethan Uhlmann, Erik Victorson, Makayla Vondra, Calvin Williams, Grant Wilson, Braeden Zeinemann, Diella Zhubi and Zackery Zuehlke

Magna cum Laude

Estefani Herrera, Spencer Buskager, Adam Franken, Chloe Ganser, Bradley Mauldin, Leo Krause, Kelly Janssens, Megan Fahey, Logan Gable, Sean Meyers, George Wiedemann, William Johnson, Jayson Howard, Abigail Hoyt, Benjamin Statz, Emily Statz, Teagan Gilbertson, Nicholas Kipp, Joshua McDowell, Allison Joyce, Victoria Helvig, Jordan Disch, Carmen Lopez, Forest Wendt, Noah Bergstrom, Brody Wise, Jacob Feldman, Zoe Schultz, Samuel Gebhardt, Trinity Gardner, Philip Jawdosiuk, Elizabeth Konop, Kieran Sweeney and Emma Dutcher

Summa cum Laude

Stacy Anderson, Annika Baumgart, Brooke Beduhn, Jenna Bennett, Megan Bloyer, Patrick Brognano, Halle Bush, Hayden Byrne, Chloe Byron, Kyle Cardella, Grace Cooper, Eric Corcoran, Brenden Dieter, Selma Domazet, Morgan Fields, Ben Foffel, Forest Garty, Gracen Gilbertson, Seth Hakes, Aidan Hampton, Cassidy Harvancik, Angela Hessler, Bryce Holtman, Julia Hutchinson, Chloe Jacobson, Phoebe Jeske, Hannah Johnson, Reilly Kiffel, Katie Kisely, Caroline Krause, Kaitlyn Krueger, Macy LaCourse, Christopher Learish, Madilyn Malcook, Liam Mandli, Lincoln Martin, Mara McCombs, Alix McCorkle, Ethan McKirdy, Micah Mitchell, Eli Molot, Jaelyn Nedelcoff, Evan Nelson, Eleanor Nickel, Regina Nolan, Liesel Odden, Anika Olson, Andrew Palmer, Jack Patterson, Gabriel Pearson, Olivia Peotter, Zachary Peterson, Hailey Pucillo, Seth Rehrauer, Dylan Riley, Carleigh Roberts, Maggie Rosemeyer, Brianne Sauer, Sage Sauer, Braiden Schiffner, Alyssa Schmidt, Ivy Schnelle, Tessa Schoenecker, Kaitlyn Schwass, Emily Skibba, Lauren Stoneman, Leo Stuedemann, Cade Sullivan, Emma Swenson, Alex Thompson, Rachel Trochlell, Gabriela Vander Wegen, Delaney Whalen and Arik Zintel

Seniors

cum Laude

Paige Bartley, Samuel Bergemann, Domanic Carter, Liberty Christenson, Luke Christiansen, Nicole Cochems, Emilia Coppelman, Jack Daguanno, Meghan Detra, Avary Fanning, Nathaniel Grooms, Myla Gustafson, Nathan Hall, Ashlyn Hessler, Garrett Housley, Austin Kramer, Eli Landas, Isabella Lindert, Sophie Nault, Kennedy O’Kane, Laszlo Orosz III, Aleaha Payne, Justin Raisbeck, Kadyn Reinacher, Lillian Roth, Derek Schroeder, Cody Schultz, Jazmin Schwarzkopf, Joan Sommers, Brittany Stacey, Claire Stevens, Tyler Tarantino, Bryce Trace, Alexus Verhage, Alexia Ward, Elijah White, Benjamin Wiedholz and Ethan Williams

Magna cum Laude

Gabriella Ayala, Alex Barnish, Bailey Bastian, Collin Bjerke, Sarah Boerigter, Taegan Bollinger, Corinne Boyd, Nicholas Brien, Ellexton Brockman, Nicholas Brown, Jordana Burkeland, Henry Butzlaff, Jada Charlesworth, Megdalen Edwards, Isabella Egwuonwu, Zoe Frank, Alexander Fuhrman, Noah Fuhrman, Carolyn Gehrmann, Brinlee Hall, Adam Hanke, Mayra Hernandez, Reese Hoven, Alexander Johnson, Brooklynn Kane, James Klahn, Veronika Kondakova, Kate Krenke, Kenneth Kritsch, Ellen Legler, Amber MacLeod, Erin McCammick, Corey Moore, Karli Paltz, Isabella Peterson, Alexis Pollock, Lillian Ripberger, Hanna Rohrer, Michaela Rosga, Elizabeth Schachte, Nathan Sorensen, Tori Treadaway, Elizabeth Uhl, Payton Urfer, Ondrej Vankat, Ana Verhagen, Clarisse Vicente, Hallie Washebeck and Adam Yates

Summa cum Laude

Sarah Adams, Blake Anderson, Inga Baldus, Kelsi Bellisle, Isaac Bentz, Erin Brakob, Madison Cameron, Samuel Canney, Amanda Chibba, Sara Christenson, Lauren Denu, Jenna Dobrinsky, Anna Donovan, Madyson Driscoll, Jack Fitzgerald, Jamie Flogel, Sadie Gaberell, Brady Gagner, Lauren Gragg, Anneka Haglund, Emma Halverson, Ashley Hanson, Rachel Jennings, Zachary Kapalczynski, Kyle Kapusta, Mark Keller, Kaden Klein, Aaron Kluck, Katelyn Lampman, Kayla Liddle, Colin Lindloff, Olivia Marsden, Caleb Matthias, Madeline McGinnis, Nora McGinty, Eden Meidl, Claire Michels, Grace Michels, Miranda Moore, Shania Mortensen, Melia Moyer, Erin Newton, Calla Pagels, Alexander Parker, Kyle Paulson, Tori Phillips, Isabella Pierce, Morgana Pope, Abby Rau, Hannia Reyes, Levi Rich, Elle Romanin, Bryanna Salazar, Eduardo Saucedo, Kaitlyn Schrimpf, Gianna Schulz, Chloe Schwartz, Abigail Seitz, Justin Sharkus, Jenna Sharkus, Alex Tanner, Ethan Vandermause, Elizabeth Verdugo, Elizabeth Wacker, Claire Wagner, Lauren Walthers, Megan Wiese and Addisyn Zeinemann

Email Unified Newspaper Group reporter Scott De Laruelle at scott.delaruelle@wcinet.com.